TUDFO/47138-1/2019-ITM

Felsőoktatási Intézményi Kiválósági Program Digitális ipari technológiák kutatása a Széchenyi István Egyetemen

TUDFO/47138-1/2019-ITM

nincs

Váginé Varga Zsuzsanna

Dr. Szauter Fernc

2019. október 01

2019. május 01

2020. június 30

550 000 000 Ft

A támogatásnak köszönhetően mennyiségi és minőségi jellemzőkben is fejlődik a Széchenyi István Egyetem digitális ipari technológiák területen releváns humánerőkapacitása. A program végrehajtása során a tématerülethez kapcsolódóan újonnan fokozatot szerzett kollégákkal és új kompetenciákkal bővülhetnek a vállalati együttműködések. A tématerületen végzett kutatások, fejlesztések és innovációs tevékenységek új szabadalmakat és használati mintaoltalmak benyújtását eredményezhetik. A tématerület HR kapacitásának erősödésével új üzleti alapú (vállalati) együttműködések alakulhatnak ki.