infoblokk_kedv_final_felso_cmyk_ERFA.jpg

Projektcím A Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése
Projektazonosító EFOP-4.1.3-17-2017-00207
Honlap https://efop413gyakorlo.sze.hu/projektismerteto
Főpályázó Széchenyi István Egyetem
Projektmenedzser/Szakosított projektiroda tagjai Dr. Szép János
Szakmai vezető Herczeg Gergő
Támogatási szerződés hatályba lépésének dátuma 2017.11.15
Projekt kezdete 2017.09.01
Projekt vége 2018.10.31
Fenntartási időszak vége 2024.11.14
Összköltségvetés (jóváhagyott, HUF)  149 124 937,00 Ft
Támogatás intenzitás 100%
A projekt tartalma A projekt elsődleges célja, hogy az egész ország területén lehetőleg azonos tanulási környezetet biztosítva, minőségi oktatásban, értékközvetítő, támogató nevelésben részesüljenek a tanulók. Az infrastrukturális fejlesztés következtében az intézmény eredményessége nő, valamint az általa nyújtott szolgáltatások színvonala is. A projekt konkrét célja a Széchenyi István Egyetem Gyakorló Általános Iskolájának infrastrukturális fejlesztése, tanulást segítő tereinek 21. századi követelményeknek megfelelő korszerűsítése.Az építési kivitelezés tekintetében az alábbi, engedélyhez nem kötött tevékenységek tervezettek:
• Tornaterem felújítása, tető javítása
• Iskolaudvar felújítása (burkolat, belső udvari homlokzat)
• Belső nyílászárók javítása/cseréje
• Tető javítása
• Burkolatjavítások, -cserék és festések a tantermekben, hideg-melegvizes blokkokban, szertárban
• Melegítőkonyhához csatlakozó tanulói ebédlő felújítása
• Villamosrendszer felújítása