esza.png

Intelligens szakosodást szolgáló fejlesztések az Állatorvostudományi Egyetem és a Széchenyi István Egyetem Mezőgazdaság- és Élelmiszertudományi Karának együttműködésében

EFOP-3.6.1-16-2016-00024

Állatorvostudományi Egyetem

Dr.Kapcsándi Viktória

Hanczné Dr. Lakatos Erika

2017. április 25

2017. május 01

2021. október 31

2026. október 31

391 113 186 Ft

A konstrukció célja:

Általános cél, a felsőoktatás részvétel és végzettségi szint növelése érdekében felsőoktatási intézményekben olyan felsőoktatási szolgáltatások kifejlesztése és működtetése, amelyek biztosítják a tényleges munkaerő-piaci igények kielégítését, különös tekintettel a szociális munka és a mérnökpedagógia és szakoktató képzések területén.

Közvetlen cél, az oktatási és képzési rendszerek munkaerő-piaci igényekhez való igazodásának javítása, a tanulásból a munkába történő átmenet megkönnyítése, a szakmai oktatás és a képzési rendszerek megerősítése a szociális munka illetve a szakoktató területeken.

Projekt keretében elkészült tananyagok:

Vállalkozói alapismeretek: Link

Vállalati és szolgáltatási kultúra, vezetői ismeretek: Link

vállalkozásokat érintő kihívások a XXI. században: Link